Vrácení zboží a reklamace

Vrácení zboží

Podle stávajících právních předpisů má zákazník, který provedl nákup na dálku, mimo obchodu, právo odstoupit od kupní smlouvy a vrátit zboží bez udání důvodu a bez nákladů po jeho straně.
Datum možnosti odstoupení od smlouvy o prodeji zboží uplyne po 14 dnech od obdržení zásilky s objednaným zbožím.

Přímé náklady na vrácení zboží nese Objednatel.

Návod na vrácení zboží:
Pro uplatnění práva na odstoupení od smlouvy o koupi zboží, do 14 dnů od převzetí zboží, Objednávatel musí informovat prodejce o rozhodnutí odstoupit od smlouvy o prodeji zboží jednoznačným prohlášením.

Odstoupení od smlouvy o prodeji zboží se může mimo jiné nastat vyplněním formuláře na vrácení , který je k dispozici na webových stránkách internetového obchodu Vistula nebo osobním prohlášením v jednom z obchodů Vistula.

Vrácení zboží v internetovém obchodě
Vyplňte formulář vrácení zboží, včetně prohlášení o odstoupení od smlouvy o nákupu tohoto zboží a pošlete ho na adresu nebo poslat kontakt@evistula.cz nebo pošlete jednoznačné prohlášení (např. zasláním e-mailu na adresu kontakt@evistula.cz) s vaším jménem, příjmením a číslem objednávky a informací o položce, kterou chcete vrátit.

Vrácení zboží v obchodě Vistula
Vyplňte formulář vrácení zboží, včetně prohlášení o odstoupení od smlouvy o nákupu tohoto zboží a pošlete ho na adresu kontakt@evistula.cz nebo pošlete jednoznačné prohlášení (např. Zasláním e-mailu na adresu kontakt@evistula.cz) s vaším jménem, příjmením a číslem objednávky a informací o položce, kterou chcete vrátit a informací ve kterém obchodě chcete vrátit zboží.

Pozor! Uplatňování vrácení zboží v obchodě Vistula je přípustné pouze pro výrobky, jejichž kupní cena nepřesáhla 18000 CZK.

Po obdržení přiznání / prohlášení o odstoupení od smlouvy o prodeji zboží ho pošleme do správného obchodu Vistula a my Vás budeme informovat o podrobnostech vrácení zboží. Pak jděte co nejdříve do obchodu Vistula spolu s dokladem o koupi, abyste vrátili zboží. Doporučujeme vám, abyste předem kontaktovali vybraný obchod Vistula s cílem sjednání termínu vrácení.

Chcete-li zachovat lhůtu na odstoupení od smlouvy o koupi zboží je třeba zaslat oznámení o výkonu práva na odstoupení od smlouvy o koupi zboží před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy o koupi zboží.

Do 14 dnů od data odeslání prohlášení o odstoupení od smlouvy o prodeji zboží a úmyslu vrátit objednané zboží:

A. Přepravou do internetového obchodu
Zboží je třeba vrátit zasláním spolu s příslušným prohlášením o odstoupení od smlouvy o prodeji zboží na tuto adresu:
Vistula Group S.A.
Vistula INTERNETOVÝ OBCHOD
ul. Samsonowicza 20
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Polsko

Pokud je to možné, zašlete prosím i doklad o koupi a návratový formulář nebo jasné prohlášení o odstoupení od kupní smlouvy, což výrazně usnadní vrácení zboží.

B. Osobně v obchodě Vistula
Měli byste se co nejdříve hlásit do obchodu s dokladem o koupi (např. bloček). Doporučujeme vám, abyste předem kontaktovali společnost Vistula s cílem sjednání termínu.

V zájmu zachování termínu vrácení zboží je třeba vrátit zboží před termínem na vrácení zboží.
V Outlet Vistula není možnost vrácení zboží zakoupeného v internetovém obchodě.

Upozorňujeme Vás, že vrácené zboží nemůže mít stopy použití. Vrácené zboží by měly mít všechny značky, a měl by mít originální obal výrobce. V případě vrácení zboží důrazně doporučujeme pečlivě chránit obal tak, aby nebyl poškozen nebo poškozen při přepravě.

Vrácení tvých plateb, včetně nákladů na doručení zboží (s výjimkou dodatečných nákladů vyplývajících ze zvoleného typu dodání, jiného než nejlevnější, který je nabízení prodávajícím) bude provedeno v každém případě nejpozději do 14 dnů ode dne doručení Prohlášení prodejce o odstoupení od smlouvy o prodeji zboží.

Vrácení platby bude provedeno ze strany prodávajícího (všechny informace poskytuje internetový obchod) použitím stejného způsobu platby, který jste použili v počáteční transakcí, pokud jste výslovně souhlasili s jiným způsobem návratu, s výslovným souhlasem je možné i jiné vrácení peněz .. V žádném případě vám nevzniknou žádné poplatky v souvislosti s touto náhradou. Rádi bychom Vás informovali, že v salonu Vistula nedostanete vrácení výše uvedené platby.

Reklamace

Chcete-li podat Reklamaci, postupujte podle pokynů uvedených níže:

Reklamace může být podána vyplněním formuláře reklamace , který je k dispozici na webových stránkách internetového obchodu, nebo je možné podat reklamaci osobně na v jednom z obchodů Vistula (prohlédněte si, kde se nacházejí naše obchody).

Vytiskněte a podepište vyplněný formulář o reklamací nebo prohlášení o reklamací.

Při nemožnosti vytištění formuláře, zašlete vyplněný formulář na e-mailovou adresu: kontakt@evistula.cz.
Reklamované zboží spolu s vyplněným reklamačním formulářem anebo prohlášením o reklamací zašlete na adresu:

a) Vistula Group S.A. – REKLAMACE
ul. Samsonowicza 20
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Polsko
Týká se zboží: trička, svetry, boty, doplňky, kravaty, jeansové kalhoty

b) Vistula Group S.A. – REKLAMÁCIE
Al. 29. listopad 130
III. Pietro č. 339, 340
31-406 Krakov, Polsko
Týká se zboží: obleky, kabáty, bundy, kalhoty, saka

Nebo podat osobně v jednom z obchodů Vistula.

Prodejce odpoví na reklamaci objednavatele do 14 dnů ode dne podání reklamace. Výsledek reklamace bude oznámeno prostřednictvím SMS nebo e-mailem nebo písemně. Na zjednodušení procesu reklamace by měly zákazník poskytnout prodávajícímu Zboží, které je předmětem reklamace, spolu s reklamačním formulářem.

Prodávající informuje Klienta o možnosti využít mimosoudní způsoby vyřizování reklamace zboží, mezi jinými, předložením žádosti pro mediaci nebo žádost o posouzení případu před rozhodčím soudem (žádosti lze stáhnout na webových stránkách http://www.uokik.gov.pl/download.php?plik=6223). Seznam stálých spotřebitelských krajských rozhodčích soudů, které pracují při obchodní inspekcí je k dispozici na internetové stránce: http://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php#faq596. Mimosoudní vyrovnání je bezplatné. V případě, že Klient, který je spotřebitelem, který chce využít mimosoudní odškodnění, je zde také možnost podat stížnost prostřednictvím platformy DDR EU, která je k dispozici na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Legenda:

  • platí pro klienty, který sú spotřebiteli.

Download:

FORMULÁŘ NA VRÁCENÍ ZBOŽÍ

REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ