V souvislosti se vstupem GDPR v platnost jsme aktualizovali Pravidla ochrany soukromí »
a Pravidla pro online obchod. »
Zkontrolujte, jakým způsobem zpracováváme osobní údaje

  OK
#vistulathemensworld

Vrácení zboží

Podle stávajících právních předpisů má zákazník, který provedl nákup na dálku, mimo obchodu, právo odstoupit od kupní smlouvy a vrátit zboží bez udání důvodu a bez nákladů po jeho straně.

Datum možnosti odstoupení od smlouvy o prodeji zboží uplyne po 14 dnech od obdržení zásilky s objednaným zbožím.

Přímé náklady na vrácení zboží nese Objednatel.

Návod na vrácení zboží:

Pro uplatnění práva na odstoupení od smlouvy o koupi zboží, do 14 dnů od převzetí zboží, Objednávatel musí informovat prodejce o rozhodnutí odstoupit od smlouvy o prodeji zboží jednoznačným prohlášením.

Vrácení zboží v internetovém obchodě

SNADNÉ VRACENÍ ZBOŽÍ ve třech jednoduchých krocích
1. Vyplňte formulář na stránce: https://www.return-my-parcel.com/dpd-pl/vistula/?lang=cs
2. Zabalte zboží – není nutné, abyste zásilku nadepsali. Kurýr bude znát údaje odběratele.
3. Předejte balík kurýrovi, který přijedete vyzvednout balíček na zvolené Vámi adrese.

Cena odeslání vraceného zboží je 150 KČ. Bude odečtena od vracené sumy.
Pozor! Uplatňování vrácení zboží v obchodě Vistula je přípustné pouze pro výrobky, jejichž kupní cena nepřesáhla 18000 CZK.

Chcete-li zachovat lhůtu na odstoupení od smlouvy o koupi zboží je třeba zaslat oznámení o výkonu práva na odstoupení od smlouvy o koupi zboží před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy o koupi zboží.

Do 14 dnů od data odeslání prohlášení o odstoupení od smlouvy o prodeji zboží a úmyslu vrátit objednané zboží.

Pokud je to možné, zašlete prosím i doklad o koupi a návratový formulář nebo jasné prohlášení o odstoupení od kupní smlouvy, což výrazně usnadní vrácení zboží.

V zájmu zachování termínu vrácení zboží je třeba vrátit zboží před termínem na vrácení zboží.

Upozorňujeme Vás, že vrácené zboží nemůže mít stopy použití. Vrácené zboží by měly mít všechny značky, a měl by mít originální obal výrobce. V případě vrácení zboží důrazně doporučujeme pečlivě chránit obal tak, aby nebyl poškozen nebo poškozen při přepravě.
Vrácení tvých plateb, včetně nákladů na doručení zboží (s výjimkou dodatečných nákladů vyplývajících ze zvoleného typu dodání, jiného než nejlevnější, který je nabízení prodávajícím) bude provedeno v každém případě nejpozději do 14 dnů ode dne doručení Prohlášení prodejce o odstoupení od smlouvy o prodeji zboží.

Vrácení platby bude provedeno ze strany prodávajícího (všechny informace poskytuje internetový obchod) použitím stejného způsobu platby, který jste použili v počáteční transakcí, pokud jste výslovně souhlasili s jiným způsobem návratu, s výslovným souhlasem je možné i jiné vrácení peněz. V žádném případě vám nevzniknou žádné poplatky v souvislosti s touto náhradou.