V souvislosti se vstupem GDPR v platnost jsme aktualizovali Pravidla ochrany soukromí »
a Pravidla pro online obchod. »
Zkontrolujte, jakým způsobem zpracováváme osobní údaje

  OK
#vistulathemensworld

Robert Lewandowski Collection jaro/léto


Kolekce Robert Lewandowski je pokračováním spolupráce mezi značkou Vistula a designérem, návrhářem Wojtkem Bednarzem s koncepcí, nápadem a charakteristickým stylem Roberta. Jeden z nejslavnějších fotbalistů na světě, opět mohl rozhodnout o tom, jaké materiály nebo střihy se objeví v kolekci podepsané jeho jménem. Představujeme Vám nejnovější kampaň na jaro-léto na rok 2018.

Nová Kolekce stejně jako dřívější, zůstala rozdělená na dvě části casual a formální a je odpovědí pro potřeby moderních mužů, kteří oceňují kvalitu tkanin, pohodlí při nošení oděvů a atraktivní vzory.

Robert Lewandowski Collection - kurtka RL Camo

Čtyři klasické obleky v nadčasových odstínech tmavě modré a šedé, s motivem jemné mřížky na látce, dokonale ušité saka to jen některé z návrhů, které stojí za výběr na obchodní schůzky. Perfektně přiléhavé košile v nadčasových odstínech modré nebo bílé, navazují do klasické módy. Pro výrobu oděvů byly použity vybrané látky a detaily nejvyšší kvality, jako je trecento sessanta – odolné vůči vodě, antibakteriální, pocházející z italských manufaktur. Formální vydání kolekce doplňuje tmavě modrá bunda která je ideální pro chladnější, jarní dny.

Robert Lewandowski Collection - garnitur

Kolekce Robert Lewandowski je klasikou v kombinaci s moderními návrhy. Kolekce odráží potřeby moderního muže, jehož práce a intenzivní životní styl vytvářejí nové, ambiciózní potřeby a očekávání – říká Wojtek Bednarz, návrhář značky Vistula.

Robert Lewandowski Collection - marynarka

V každodenní versi kolekce, jsou dva plátěné obleky v odstínu béžové a tmavomodré, džínové bundy: klasické a ramonesky, vysoce kvalitní kožená bunda, módní v tomto sezónu bunda bomber nebo maskáčová bunda s charakteristickým pro celou kolekci klikatým motivem. Každodenní oblečení jsou letním vydáním měkkých, lněných materiálů v odstínech šedé, zelené až na efekt “seprané” vintage tkaniny.

Silným akcentem v kolekci jsou t-shirty v barvách šedé, bílé a modré a také jemně, prodyšné svetry. Charakteristickou tričkovou grafiku založenou na čísle 9 navrhl polský ilustrátor Mateusz Kołek. V kolekci najdete také šedou sportovní mikinu a lńené, prodyšné košile s červenou a modrou kostkou nebo ty, které vypadají jako džíny. Celá stylizace bude doplněna džíny v klasickém a černém odstínu a neformálními kalhoty s pružnými gumy u kotníku. Robert Lewandowski Collection obsahuje doplňky, jako stylové sluneční brýle a dva vzory plavek.

***

Zralost, divokost s nádechem rebélie a síla- to jsou typické vlastnosti, které odlišují muže Vistuli. Pro něj jsou vytvořeny nejkvalitnější kolekce, které dovedně kombinují tradiční krejčovství, moderní design a nadčasovou, rozhodnou klasiku. Svěží pohled na pánskou módu a zdokonalení nejmenších detailů Vám umožní vytvořit jedinečné kolekce pro moderní muže. Kolekce Vistuli to nejen vysocekvalitní obleky, ale také široká škála sak těch klasických i těch, s nádechem avantgardy , skvělé šití kalhot, moderní látky, luxusní kabáty a široká nabídka kvalitních dopňků. Nejnáročnější muži, kteří oceňují individualitu, mohou využít speciální nabídku šití na míru – program Made to Measure.